Hej, firmo

w Twoim biurze, gdzieś w kącie, może w jakimś zapomnianym przykurzonym pudle czeka sprzęt, którego potrzebują teraz dzieci do nauki.Nieużywane laptopy? Niewykorzystywane dyski? Stare monitory? Zapomniane modemy?Pozwól nam dać drugie życie laptopom i innym sprzętom, których Ty i Twoja firma już nie używacie, a my dostosujemy je do potrzeb uczniów uczących się zdalnie w czasie trwającej epidemii koronowirusa. Możemy przywrócić do działania niesprawne urządzenia i przystosować je do nauki przez Librus. Zbiórka sprzętu na terenie Krakowa i powiatu krakowskiego.

Wasz sprzęt + nasza pomoc = #komputerdlaucznia

Z wielką dumą prezentujemy firmy i fundacje które wsparły akcję #komputerdlaucznia :

Dziękujemy!

Dzięki nawiązaniu współpracy z Fundacją Green Cell im. Romana Ochyńskiego firmy, które zechcą wesprzeć akcje mają możliwość rozliczenia darowizny w ramach ulgi od podatku CIT.

3 krótkie kroki przy przekazaniu sprzętu komputerowego przez firmy:

  1. Firma przekazuje sprzęt fundacji Green Cell im. Romana Ochyńskiego wypełniając poniższe dokumenty
    UMOWA DAROWIZNY od Firmy na rzecz fundacji – akcja KOMPUTER DLA UCZNIA – WZÓR
    Załącznik nr 1 – Wykaz sprzętu komputerowego składającego się na Przedmiot darowizny
    Załącznik nr 2 – Protokół przekazania Przedmiotu darowizny
  2. Po wypełneniu dokumentów, skan przesyła na adres kontakt@komputerdlaucznia.pl, dokumenty są podpisywane przez fundację.
  3. Sprzęt zostaje zweryfikowany/serwisowany i przekazany do osób potrzebujących na podstawie protokołu przekazania z Fundacji do osoby obdarowanej, który trafia do firm w ramach potwierdzenia rzetelności procesu.