Laptop hp elitebook 840 - 16gb RAM - specyfikacja, cena

Elitebook to seria laptopów znana ze swojej wyjątkowej jakości – to zdecydowanie najwyższa półka laptopów biurowych od marki HP. Dzięki sklepowi Zar-Kom możemy zyskać zadbany, w pełni sprawny i wydajny laptop poleasingowy w świetnej cenie. Zanim produkt trafi do oferty, jest szczegółowo sprawdzany przez specjalistę pod kątem wszystkich istotnych kwestii i parametrów. To właśnie dzięki temu wybór laptopa poleasingowego jest tak korzystną opcją. Co ważne, dokonując zakupu we wspomnianym sklepie, możemy dostosować pojemność dysku twardego oraz pamięci RAM do swoich potrzeb, a także wybrać preferowany system operacyjny. Zakupiony od Zar-Kom laptop otrzymamy już w pełni gotowy do użytku. To świetna opcja jeśli potrzebujemy sprawdzonego urządzenia do pracy i domowego zastosowania.

Laptop hp elitebook 840
obrazek prezentujacy

Laptop HP Elitebook 840 - 16gb RAM - dlaczego warto?

HP Elitebook 840 to ceniona propozycja od renomowanego producenta urządzeń elektronicznych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów z Zar-Kom otrzymujemy w pełni sprawny laptop w znacznie niższej cenie niż nowy model. Wśród jego kluczowych zalet należy ponadto wymienić obecność matrycy FHD, która gwarantuje komfort pracy z wieloma aplikacjami na raz, a także dysku SSD o świetnych parametrach. Co więcej, obudowa i podzespoły laptopa zostały stworzone z trwałych, wytrzymałych materiałów, dzięki czemu urządzenie posłuży nam niezawodnie przez wiele lat. To niewątpliwy atut, który wyróżnia ten model – dzięki eksploatacji jedynie w ramach leasingu zakupimy go w świetnym stanie, noszącym nieznaczne ślady użytkowania. W zestawie otrzymamy ponadto oryginalny kabel zasilający.

Laptop hp elitebook 840 (16gb RAM) - specyfikacja

Tym, co sprawia, że HP Elitebook 840 plasuje się na najwyższej półce wśród laptopów biurowych tego producenta, jest niewątpliwie jego specyfikacja. Znajdziemy w nim wydajny procesor (6 megabajtów Cache i od 1,6 do 3,4 gigaherców), zintegrowaną kartę graficzną Intel HD Graphics 620 oraz matową matrycę o optymalnych wymiarach i rozdzielczości Full HD. Co więcej, laptop posiada wiele różnych przydatnych portów, w tym USB 3.0, USB-C, RJ-45, mini jack oraz HDMI, a także wbudowane głośniki wraz z mikrofonem i kamerą. To wszystko sprawia, że urządzenie działa niezwykle wydajnie i zapewnia naprawdę wysoki komfort pracy oraz szerokie możliwości zastosowania. Mimo uprzedniej eksploatacji bateria jest wytrzymała. To doskonała opcja dla osób poszukujących wydajnego urządzenia w świetnej cenie.

Laptop hp elitebook 840 (16gb RAM) - cena

Dzięki wiedzy i doświadczeniu sklepu Zar-Kom laptop HP Elitebook 840 możemy otrzymać w znacznie niższej cenie przy zachowaniu pełnej sprawności urządzenia. To rewelacyjna okazja, biorąc pod uwagę fakt, że nowy laptop w tej samej cenie może nam zaoferować znacząco mniej pod kątem specyfikacji czy też wytrzymałości. Warto przy tym podkreślić, że przed umieszczeniem w ofercie specjaliści poddają urządzenie licznym testom, a co więcej – udzielają nam gwarancji, która w większości przypadków wynosi 12 miesięcy. To niepowtarzalna okazja, aby zakupić model HP Elitebook 840 w okazyjnej cenie, a jednocześnie z gwarancją sprawności i wydajności. Klienci darzą sklep Zar-Kom dużym zaufaniem już od 12 lat jego obecności na rynku. Specjaliści zawsze służą pomocą w przypadku pytań i wątpliwości.