Laptop Lenovo X1 Nano - 16gb RAM - specyfikacja, dlaczego warto?

Wybór odpowiedniego laptopa może okazać się nie lada wyzwaniem. To przydatne urządzenie, które posłuży użytkownikowi przez wiele lat, dlatego warto dobrze przemyśleć swój zakup. Jedną z najlepszych propozycji, cieszącą się dobrymi opiniami, jest laptop Lenovo X1 Nano. Jest on niezwykle lekki oraz wydajny, a do jego niezaprzeczalnych atutów można zaliczyć efektywną pracę zarówno z systemem operacyjnym Windows 10, jak i jego nowszą wersją Windows 11. Urządzenie oferuje funkcje w znaczącym stopniu usprawniające pracę, a mianowicie gotowość do reakcji, ładowanie Rapid Charge, łączność 5G, szybkie złącze Thnderbolt czy wysokiej klasy ekran o proporcjach wynoszących 16:10. Produkt można znaleźć w ofercie firmy ZAR-KOM, gdzie dostępnych jest na jego temat szereg przydatnych informacji.

Laptop Lenovo X1 Nano
obrazek prezentujacy

Laptop Lenovo Nano - 16gb RAM - dlaczego warto?

Decyzja o inwestycji w Laptop Lenovo X1 Nano niesie za sobą szereg korzyści. Przede wszystkim sprzęt został wyposażony w nadzwyczaj wydajny procesor i7-1160G7, zapewniający doskonałą moc pracy. Kolejnym jego atutem jest system operacyjny Windows Pro, przy którym nie przegapisz żadnej istotnej aktualizacji. Co więcej, to również najwyższa jakość wykonania, przekładająca się na znaczące wydłużenie żywotności laptopa. Sprzęt posiada matrycę 2K Dolby Vision, prezentującą rozległy obraz o proporcjach wynoszących 16:10. Dodatkowym atutem urządzenia jest jego niewielka waga, mająca zaledwie 907g, co pozwala na jego łatwe i wygodne przenoszenie. Dostępny w sklepie ZAR-KOM ThinkPad X1 Nano posiada 13-calowy wyświetlacz, który zapewnia komfort przeglądania internetu oraz oglądania filmów.

Laptop Lenovo X1 (16gb RAM) - specyfikacja

Laptop Lenovo X1 Nano posiada wydajny procesor i7-1160G7, dysk twardy 1 TB SSD, pamięć RAM o pojemności 16 GB, a także liczbę rdzeni/wątków wynoszącą 4/8. Co więcej, sprzęt został wyposażony w zintegrowaną kartę graficzną Intel Iris Xe Graphics oraz matrycę matową/IPS o wymiarach 2160x1350. Sprzęt ma także podświetlaną klawiaturę oraz TouchPad, 2 porty USB ThunderBolt 4, a także baterię odznaczającą się wydajną pracą. W laptopie możliwa jest łączność bezprzewodowa WLAN oraz Bluetooth, a dodatkowym atutem są wbudowane głośniki stereo, mikrofon oraz kamera. To świetny wybór, który wyróżnia się nadzwyczajną wytrzymałością, dzięki posłuży użytkownikowi przez długi czas. W sklepie ZAR-KOR można uzyskać więcej informacji, co pozwoli na podjęcie optymalnej decyzji zakupowej.

Laptop Lenovo X1 Nano (16gb RAM) - cena

Znajdujący się w asortymencie sklepu ZAR-KOM laptop Lenovo X1 Nano to urządzenie w korzystnej, konkurencyjnej cenie, której wysokość zachęca do inwestycji. Sprzęt jest gotowy do pracy i posiada zainstalowany system Windows, a także wszelkie niezbędne sterowniki. Klawiatura została spolszczona naklejkami, co zwiększa komfort korzystania z urządzenia. W zestawie znajduje się oryginalna ładowarka, a sam laptop prezentuje się nadzwyczaj atrakcyjnie. W celu zapoznania się z konkretną ceną warto zajrzeć na stronę internetową sklepu ZAR-KOM, gdzie znajdują się wszelkie potrzebne informacje. W razie potrzeby można również skontaktować się z obsługą, która z zaangażowaniem przekaże kluczowe dane i udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania.